36-latka zmarła po przyjęciu szczepionki na Covid-19. Sprawę bada prokuratura! ”Zaczęła się dusić i straciła przytomność”.

0 0

36-latka zmarła po przyjęciu szczepionki na Covid-19. Sprawę bada prokuratura! ''Zaczęła się dusić i straciła przytomność''.

Zgony po szczepionkach na koronawirusa to już właściwie codzienność. Gdyby nie internet, wiele osób nie wiedziałoby, że takie rzeczy mają miejsce. W telewizji takie wiadomości nie miały, nie mają i nie będą miały miejsca…

Przypadek, o którym mowa, wydarzył się w Lesznie. 36-letnia nauczycielka technologii żywienia w Zespole Szkół Ekonomicznych zmarła tydzień po przyjęciu szczepionki na koronawirusa. Na ten moment nie jest pewne, czy substancja miała bezpośredni wpływ na śmierć kobiety. Jednak patrząc na jej młody wiek i brak wcześniejszych problemów ze zdrowiem, nasuwa się w głowie wiele myśli. 

– Zaczęła się dusić i straciła przytomność. Mąż reanimował ją i wezwał pogotowie, ale kobiecie nie udało się pomóc – powiedział Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 

 

W ten sam dzień odbyła się sekcja zwłok. Wszystko wskazuje na to, że zgon nastąpił wskutek gwałtownych zaburzeń serca. W ciągu kilku najbliższych dni będzie wiadomo, czy szczepionka była główną przyczyną zgonu, choć już teraz trudno jest taką możliwość odrzucić. 

źródło: www.poznan.wyborcza.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @raymond wijaya

Jedna myśl na temat “36-latka zmarła po przyjęciu szczepionki na Covid-19. Sprawę bada prokuratura! ”Zaczęła się dusić i straciła przytomność”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook