5 lat temu przeżył katastrofę samolotową. Teraz ocalał w wypadku autobusowym. Pojazd spadł w 150-metrową przepaść!

0 0

5 lat temu przeżył katastrofę samolotową. Teraz ocalał w wypadku autobusowym. Pojazd spadł w 150-metrową przepaść!

Otarliście się kiedyś o śmierć? Byliście w prawdziwych opałach? Poznajcie człowieka, który oszukał przeznaczenie dwa razy!

Boliwijczyk Erwin Tumiri to technik lotniczy, który w listopadzie 2016 roku przeżył katastrofę lotniczą jako jeden z szóstki ocalałych. 71 zmarło, w tym niemalże cały skład drużyny piłkarskiej Chapecoense. O tragedii dowiedział się cały, nie tylko piłkarski, świat. Była to jedna z największych katastrof lotniczych, jakie miały miejsce w ostatnich latach. 

Tym razem Tumiri przeżył wypadek autobusowy. Pojazd przewrócił się na drodze i spadł w 150-metrową przepaść. Zginęło 21 osób, a 26 zostało rannych. Natomiast boliwijski technik doznał niegroźnego urazu kolana i ma podrapane plecy. 

Kolejny raz Tumiri otarł się o śmierć. Miejmy nadzieję, że był to ostatni wypadek w życiu Boliwijczyka i nie będzie musiał przeżywać już takich trudnych momentów. 

źródło: www.sport.tvp.pl 

 

 

2 myśli na temat “5 lat temu przeżył katastrofę samolotową. Teraz ocalał w wypadku autobusowym. Pojazd spadł w 150-metrową przepaść!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook