51-latek przyłapany na gorącym uczynku na przestępstwie w szalecie miejskim! Robił to przez kilka miesięcy!

0 0

51-latek przyłapany na gorącym uczynku na przestępstwie w szalecie miejskim! Robił to przez kilka miesięcy!

Od listopada ubiegłego roku w gliwickich szaletach miejskich dochodziło do kradzieży pieniędzy z kasetek przyjmujących pieniądze za skorzystanie z toalety. Nareszcie udało się ująć sprawcę tych zdarzeń. Okazało się, że włamań dokonywał 51-letni mieszkaniec Gliwic. Mężczyzna działał w szaletach przy ul. Poniatowskiego, ul. Akademickiej oraz ul. Kaszubskiej. A jak udało się złapać złodzieja? 

Za pomocą monitoringu i relacji świadków ustalono rysopis i cechy sprawcy. Policjanci zaczęli obserwować trzy wspomniane wyżej szalety. Już po kilku dniach funkcjonariusze zauważyli mężczyznę pasującego do opisu. Ruszyli za podejrzanym, a gdy wkroczyli do środka, mężczyzna trzymał już dwa śrubokręty. 

51-latek w przeszłości był już karany za przestępstwa związane z kradzieżą lub uszkodzeniem mienia. Jeśli chodzi szalety, skradzione kwoty nie były duże, lecz straty już tak. Każda naprawa i wymiana kasetki to równowartość około 1900 złotych. 

Mężczyźnie grozi od roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności. Sprawca kradzieży przyznał się do wszystkich włamań.  

źródło: www.msn.com.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Karolina Jaroszek

7 myśli na temat “51-latek przyłapany na gorącym uczynku na przestępstwie w szalecie miejskim! Robił to przez kilka miesięcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook