Bezprecedensowy pomysł amerykańskiej modelki

0 0

Bezprecedensowy pomysł amerykańskiej modelki

Jak powszechnie wiadomo Stany Zjednoczone Ameryki to wyjątkowe miejsce na ziemi. Nie brakuje opinii, że to kraj z innego wymiaru rzeczywistości. To zdanie nabiera na aktualności, w obliczu pomysłu na jaki wpadła i pochwaliła się nim ze światem amerykańska modelka Emily Ratajkowski. Kobiecie w Międzynarodowy Dzień Kobiet spełniło się jedno z największych marzeń większości kobiet na całym świecie – została mamą. Radosną nowiną, podobnie jak innymi faktami z życia, nie omieszkała się pochwalić na Instagramie. Potomkowi nadała imię Sylvester Apollo Bear, jednak sprawa jest bardziej złożona.

Ci jednak, którzy myślą, że modelce urodził się syn – wbrew pozorom – mogą się mylić. Imię męskie dziecka, jak się okazuje, w tym przypadku to tylko imię. Modelka postanowiła, że płeć dziecka uzyska miano kwestii.. neutralnej. Przynajmniej do uzyskania pełnoletności. Wówczas Sylvester Apollo Bear podejmie własną decyzję, czy wchodząc w dorosłość będzie mężczyzną czy też kobietą..

„Gdy mój mąż i ja mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwsze pytanie – zaraz po gratulacjach – prawie zawsze brzmi: „Chłopiec, czy dziewczynka?”. Lubimy odpowiadać, że nie poznamy płci, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat. Wówczas samo nas o tym poinformuje” –  tłumaczyła w dość wyważonym (jak na skalę pomysłu) tonie modelka w eseju towarzyszącym sesji zdjęciowej.

Dzień narodzin potomka modelka określiła mianem ,,najbardziej surrealistycznym, pięknym i przepełnionym miłością poranku w swoim życiu”. Ojcem dziecka jest aktor i producent filmowy Sebastian Bear-McClard. Para wzięła ślub 23 lutego 2018 roku po zaledwie kilku tygodniach znajomości.

Osobistości świata mody często szokują. Niekiedy są to postawy ociekające szaleństwem, czasem nawet z domieszką skandalu. Jednak pomysł amerykańskiej modelki jest sytuacją bezprecedensową. Pytanie, czy w ślady Emily Ratajkowski pójdą inne gwiazdy czerwonego dywanu i stanie się to swego rodzaju tendencją?

Screen: Instagram Emily Ratajkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook