Była żona Kamila Durczoka otrzymała PASKUDNĄ i WSTRZĄSAJĄCĄ wiadomość!

0 0

Była żona Kamila Durczoka otrzymała PASKUDNĄ i WSTRZĄSAJĄCĄ wiadomość!

Hejt w internecie stał się już czymś powszechnym, co oczywiście nie oznacza, że należy go tolerować i przechodzić obok niego bez zwrócenia uwagi. Właściwie każdy celebryta spotyka się z nieprzychylnymi komentarzami. Często są one oderwane od rzeczywistości, nie mają nic wspólnego z prawdą. 

Minęł już tydzień od śmierci Kamila Durczoka, a internetowego hejtu doznała nawet jego była żona Marianna Dufek. Byłe małżeństwo po rozwodzie nie żyło w nienawiści; ich relacje uznawane były jako poprawne. Dufek wyjawiła w swoich mediach społecznościowych o niesłychanej złośliwości, z jaką spotkała się po pogrzebie byłego męża. Jedna z internautek skrytykowała panią Mariannę w taki sposób:

Straszna baba ta Dufek. Teraz udaje dobrą, a gdzie była, jak upadał. Dlaczego synek przeszedł na nazwisko matki. Opluć tę kobietę. Beszczelna ślązarka. I ma czelność pokazywać zdjęcia z byłym mężem

Na odpowiedź Marianny Dufek nie trzeba było długo czekać. Kobieta wydała na ten temat komunikat: „Rodzą się i żyją w lepszych miejscach niż Śląsk. Tracą dziewictwo tylko po ślubie. Nie muszą chodzić do spowiedzi – bo żyją według zasad. Nie kłamią, nie zdradzają, nie oszukują fiskusa, nie łamią przepisów ruchu drogowego. Pomagają potrzebującym. Do ostatnich swoich dni żyją z jednym partnerem, patrząc mu z miłością w oczy. A jeśli doświadczają zdrady i kłamstwa, to nie reagują, bo tak trzeba. Dostają za to nagrodę od życia. Nie stawia ich w sytuacjach trudnych wyborów. Śpią, bo nie muszą się martwić, jak postąpić, by nie urazić uczuć innych i nie wyjść na hipokrytkę, kiedy oczekują i nagabują cię o reakcję”.

źródło: www.msn.com 

źródło zdjęcia: www.flickr.com @nienamoje nerwy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook