Co Marian Kowalski myśli na temat Pandemii?

2 1

Jak Marian Kowalski radzi sobie z hejterami?

Łukasz Warczak: Jak u Pana ze zdrowiem, czy wszystko w porządku?
Czym aktualnie zajmuje się Marian Kowalski?

Zdrówko dopisuje. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia i uprawiam sport mimo braku dostępu do klubu. Pracuję w firmie reklamowo-produkcyjnej i komentuję aktualne sprawy m.in. na Albikli.

Gdy zaczął się Pan pojawiać w programie telewizyjnym “Jedziemy”, w Pańską stronę wylał się spory hejt, a na dodatek w social mediach Mariana Kowalskiego można było odczuć poparcie
dla Zjednoczonej Prawicy i Andrzeja Dudy. Jak Pan radzi sobie z hejtem i hejterami?

Hejterów mam tam gdzie ich miejsce. Internetowi napinacze są poza obszarem mojego zainteresowania. Śmieszą mnie glosy krytyki zwłaszcza ze strony mężyków staniku popijających herbatkę z panną Jaruzelską. Tak potępiali Okrągły Stół i zaprzaństwo KORowców a sami, także przy okrągłym stoliku, wazelinują Jaruzelskiego. Różnica tylko taka że tamci doili wódę a ci herbatkę. Ot gieroje! Popieram ZP, bo obecnie nie ma innej formacji trzymającej z dala od władzy lewackich liberałów. Ostatnie wybory samorządowe pokazały jednoznacznie, że wyborcy nie interesują się żadną formacją niby antysystemową czy niby superprawicową. Takie są fakty. Ruch Narodowy został skrupulatnie zneutralizowany przez chłopców-giertychowców.

Czy chęć zmiany nazwy Ronda Dmowskiego na Rondo Praw Kobiet ma jakikolwiek sens?
Jest to oczywiście pomysł szeroko pojętego Strajku Kobiet.

Psucie Warszawy przez ekipę, której wizytówką jest Trzaskowski, trwa w najlepsze i najgłupszy pomysł może być zrealizowany. Bezkarne wybryki lewactwa to też zasługa pseudonarodowców, którzy własne kariery wynieśli ponad wszystko. Kiedyś lewaki nie wystawiały nosa a dziś ? Knucie z Kukizem, romans z Korwinem i uczynienie guru z Brauna – to są powody, dlaczego elektorat patriotyczny albo popiera PiS albo zupełnie zobojętniał. No i jeszcze popieranie w wyborach Trzaskowskiego przez ideologów z Konfy. O obronie ubeckich przywilejów emerytalnych przez Michalkiewicza zapewne wielu już zapomniało. Dlatego lewakom przychodzą do głowy najrozmaitsze pomysły, bo nie ma kto im się przeciwstawić.

 

Nie mogę pominąć tematu koronawirusa. Nigdzie nie ma informacji na ten temat,
czy rozważa Pan zaszczepienie się przeciwko koronawirusowi?

Oczywiście, że się zaszczepię. Histeria wywołana zwłaszcza przez brodatego bukinistę z Konfederacji to typowe sianie zamętu w czasie kryzysu. Książeczka się sprzedaje, interes kwitnie a, co ciekawe, ciszej się zrobiło jak Rosjanie zaoferowali własną szczepionkę. Mam w rodzinie medyków i ci jakoś szczepionki się nie bali i wszyscy żyją. Zresztą przymusu nie ma. Powikłania są nawet po lekach przeciwbólowych kupowanych bez recepty. No a przede wszystkim, liderem szczepień jest… Izrael!

Jak ocenia Pan rząd pod względem walki z pandemią? Czy kolejne lockdowny to dobry pomysł?

Kolejny lockdown wynika z tego że, dotychczasowe obostrzenia były traktowane przez rząd i przez społeczeństwo z przymrużeniem oka. Po mieście snują się stada dzieciarni bez maseczek, siłownie pootwierane pod pretekstem zawodów, stada spragnionych narciarzy na Krupówkach, rozmaite manifestacje w Warszawie itd. Wlepianie mandatów to śmiech na sali. Gdyby te ciemniaki z komisariatu brukselskiego zrobiły zdecydowane zamknięcie całej Unii na trzy tygodnie rok temu, to dzisiaj nikt nie pamiętałby o wirusie. A tak każdy kombinuje osobno. Granice, zwłaszcza zewnętrze!!!!! pootwierane przez większość tego okresu. Punktowe zwalczanie zarazy to tak jak mycie codziennie jednej części ciała. Niby ciągle się myjemy, ale stan higieny do d…… .W Izraelu nie było wolno wychodzić z domu i koniec. Teraz już się otwierają. A u nas stara śpiewka: moja wolność, moja macica, moje narty. Zero szacunku dla swojego państwa i zbiorowe pchanie się w gips. A najbardziej mnie śmieszy gadanina, jak to dzieci nie mogą wytrzymać bez szkoły i jakie męki cierpią rodziny skazane na pobyt w swoim towarzystwie.

Dlaczego w tzw. “mainstreamowych mediach” nie mówi się o skutkach ubocznych szczepionek na koronowirusa?

Wystarczy że agentury i cwaniaki straszą Polaków. Wielokrotnie słyszałem w TVP wypowiedzi lekarzy na ten temat. Skutki uboczne są możliwe po zażyciu każdego medykamentu i nikt rozsądny nie ma co do tego wątpliwości. Ulotkę zawiera każdy preparat stosowany w kuracjach. Kolejne lockdowny mogą doprowadzić do strajków przedsiębiorców i wyjścia strajkujących na ulice miast.

Po której stronie Pan stanie? Przedsiębiorców czy rządu?

Nie stanę po żadnej stronie. Rząd bierze na siebie odpowiedzialność za decyzję a jeśli obywatele lekceważą je, to nic nie pomogą tupania na ulicy. Proste pytanie: ilu przedsiębiorców należy do jakiejś branżowej organizacji? Prawie żaden!!!!. Pokrzykiwania na ulicy dają tylko pożywkę cwaniakom udającym polityków. Pochodzę z rodziny „prywaciarzy” i sam prowadziłem m.in sklep. Środowisko znam jak mało kto. Próby zorganizowania podobnych mi nie dały żadnego rezultatu. Czy trzech fryzjerów z jednej ulicy stanie razem w obronie swych interesów? Potencjał społeczno- organizacyjny Polaków jest mizerny. Raz na rok pojadą do Warszawy pokrzyczeć ale żeby dać 10zł miesięcznie na utrzymanie organizacji (prawnik,polityk,lobbysta) to już nie. Kiedyś robiłem akcję przeciw podwyżkom czynszów sklepikarzom i rzemieślnikom, podpisało się 300 firm a na pikietę pod ratusz przyszło 15 osób. Teraz też tłumów nie widzę. A liderzy zawsze ci sami, sieroty po Palikocie i Korwinie. 

Na pewno słyszał Pan o tzw. Nowym Porządku Świata. Wiele rzeczy, o których można było przeczytać kilka czy kilkanaście lat temu, sprawdza się. Mam tu na myśli m. in. fakt, że gotówka powoli wychodzi z obiegu, a zastępują ją elektroniczne płatności i karty.
O ogólnoświatowej epidemii też można było dowiedzieć się dość dawno temu. Poza tym takie rzeczy jak mikrochipy wszczepiane ludziom pod skórę czy monitoringi. Teoria ta mówi również o jednej światowej walucie, jednej religii, jednym rządzie – potrzebne do tego jest zmniejszenie liczby ludności, czemu miałyby się przysłużyć szczepionki, choroby wywoływane przez człowieka, zatruwanie żywności. Co o tym wszystkim myśleć?

Od dawna słyszymy apokaliptyczne zapowiedzi. Nie jest zbyt trudno skonstruować kolejną. Chociażby jest pewne, że przybywa ludności w Azji i Afryce a Europa wymiera. Czy wywnioskujemy z tego że w każdej afrykańskiej wiosce działa spiskowiec nakłaniający miejscowych do intensywnego życia erotycznego? Z kolei wiemy, że Europejczycy przedłużają okres swojej aktywności seksualnej do wieku emeryckiego a mimo to dzieci z tego nie ma. Wątpię, że we wszystkich krajach zamieszkiwanym przez białą rasę ktoś celowo „zatruwa studnie”. Bo i w Rosji jest kłopot z dzietnością, i w Niemczech.
To, że jemy produkty pozbawione wartości odżywczych to fakt, ale i nasz wybór. Kto zabrania jadania wołowiny i jaj oraz serów? A proszę spojrzeć, co kupują dzieciaki – chipsy i batony. Są to produkty sycące, czyli ciężkostrawne a pozbawione białka. Bez białka i tłuszczów zwierzęcych siada układ hormonalny i nerwowy. Dlatego sekty i weganie zalecają swoje fanaberie dietetyczne, bo ich wyznawcy tracą zdolność krytycznego myślenia. Inna sprawa to lansowanie soi jako źródła białka. To produkt niebezpieczny, bo u mężczyzn powoduje zahamowanie produkcji testosteronu a więc impotencję. Czy nie rzuca się w oczy fakt, że kobiety unikają spożywania mięsa? To też wpływa na strukturę hormonalną i zdolność do zachodzenia w ciążę. Reasumując, sami mamy wpływ na swoją dietę a nie przykładamy do tego uwagi.
W Afryce, Azji i kiedyś w Europie nie było przetworzonej żywności i dzieci rodziły się w zawrotnym tempie. Jeśli chodzi o wycofanie z obiegu gotówki to zwróćmy uwagę na fakt, że siła pieniądza zależy od kondycji państwa, które go emituje a nie od materiału z jakiego jest produkowany. Czy papier lub aluminium to unikalne surowce? Nie ma dzisiaj państwa produkującego złote monety w innym celu niż kolekcjonerskie. Oczywiście czujemy się pewniej mając wypchany portfel, ale pęd ku kartom płatniczym jest powszechny i nie podejmuję się tego nikomu wybić z głowy. To daremny trud. Prezes Glapiński jest zwolennikiem gotówki i zapewnia, że swego stanowiska nie zmieni. Nie ma tez powodu by ludzi chipować skoro każdy, z własnej woli, posługuje się telefonem komórkowym, który zdradza nasze położenie. No i oczywiście jesteśmy pod bacznym okiem kamer. Chińscy komuniści są tu mistrzami szpiegowania swoich „obywateli”. Do póki będą istniały niepodległe państwa ,rywalizujące ze sobą, nie ma też szans na wprowadzenie jednej światowej waluty. Co do religii światowej to już istnieje i nazywa się… internet! Codziennie widzę tłumy ludzi wpatrzonych w smartfona a nigdy nie widuję na ulicy ludzi z biblią czy różańcem. W internecie poszukuje się odpowiedzi na pytania, pociechy i przyjaciół. Smutne, ale prawdziwe. W temacie szczepionek szkoda nawet się wypowiadać, bo nie ma nikogo, kto nigdy nie był zaszczepiony a przedstawia się sprawę jako nowość.
Mniej się straszy ludzi szczepionkami od kiedy Rosja i Chiny oferują swoje. Przypadek? Choroby zawsze były i będą, gdyż są częścią świata przyrody. Bakterie to przecież żywe istoty; wirusy to też byt uczestniczący w procesach przyrodniczych. Intensywna komunikacja między kontynentami sprzyja podróżowaniu także mikrobów. Wystarczyło, że rząd chiński wypuścił w świat samoloty z osobami wracającymi po nowym roku i mamy pandemię. Warto przypomnieć, że dżuma masakrująca Europejczyków w XIV wieku  przyszła z Chin. Dzisiaj też tam się pojawia.
 Wątpię w istnienie globalnego spisku z udziałem USA, Chin i Rosji a także kilkuset innych państw. Niemniej np. ONZ prowadzi działania globalne ale za zgodą rządów. Przypomnę, że ta zbrodnicza organizacja wprowadziła w Chinach i Indiach programy sterylizacji i aborcji w latach 70-tych, w wyniku czego brakuje tam teraz ok.200 mln kobiet. Było to jednak za zgodą tamtejszych rządów. Trudno podejrzewać, że MAO był agentem USA, które to udostępniły środki na tą masakrę kobiet i niewiniątek. Kończąc, wiele zależy tez od nas-wyborców. 

źródło zdj: Marian Kowalski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook