Cristiano Ronaldo ostro do szefa Złotej Piłki! Mocne oświadczenie Portugalczyka!

3 0

Cristiano Ronaldo ostro do szefa Złotej Piłki! Mocne oświadczenie Portugalczyka!

Ceremonia wręczenia Złotej Piłki za nami. Po raz siódmy w karierze tę prestiżową nagrodę wygrał Lionel Messi. Robert Lewandowski zajął w plebiscycie 2. miejsce. Wielu ekspertów, byłych i obecnych piłkarzy oraz kibiców twierdzi, że to właśnie Polak powinien odebrać Złotą Piłkę, która tak naprawdę od kilku lat jest wręczana nie dla najlepszego w danym roku zawodnika. Można wyliczyć wiele przypadków, kiedy to zwycięzca mógł lub powinien być inny. 

Niemałą burzę wywołał Cristiano Ronaldo, czyli pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki. Tuż przed samą galą Portugalczyk odpowiedział na słowa Pascala Feere’a. Komunikat zawodnika Manchesteru United zaskoczył wielu. 

Pascal Ferre to redaktor naczelny magazynu France Football, który niedawno stwierdził, że Ronaldo pragnie mieć więcej Złotych Piłek od Lionela Messiego i ta chęć jest jego główną ambicją. Na odpowiedź Portugalczyka nie trzeba było długo czekać. 

– Użył mojego nazwiska dla promocji własnej i swojego wydarzenia. To niedopuszczalne, by osoba odpowiedzialna za przyznanie tak prestiżowej nagrody mogła w ten sposób kłamać. To totalny brak szacunku dla kogoś, kto zawsze respektował „France Football” i Złotą Piłkę. Dziś znów skłamał, tłumacząc moją nieobecność na gali rzekomą kwarantanną, której musiałbym się poddać. Zawsze doceniam każdego, kto wygrywa, respektując zasady wzajemnego szacunku i sportowego fair-play. Tak postępuję od początku mojej kariery, bo nigdy nie jestem przeciwko komuś. Zawsze wygrywam dla siebie i zespołów, które reprezentuję. Moją największą ambicją jest to, by wygrywać międzynarodowe trofea dla klubów i reprezentacji. Chcę być  dobrym przykładem dla wszystkich, którzy marzą o zostaniu piłkarzem – napisał na swoim Instagramie Cristiano Ronaldo

źródło: www.radiozet.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Cristiano Ronaldo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook