Czy w Polsce pary homoseksualne powinny mieć możliwość adopcji dzieci?

459 481

Czy w Polsce pary homoseksualne powinny mieć możliwość adopcji dzieci?

Czy w Polsce pary homoseksualne powinny mieć możliwość zawarcia związku małżeńskiego?

Created with Perfect Survey

Statystyki - View the results

Czy uważasz, że pary homoseksualne powinny mieć możliwość adopcji dzieci?

Created with Perfect Survey

Statystyki - View the results

Czy Polska jest tolerancyjnym krajem?

Created with Perfect Survey

Statystyki - View the results

źródło zdj: flickr.com/photos/128367008@N08

20 myśli na temat “Czy w Polsce pary homoseksualne powinny mieć możliwość adopcji dzieci?

  • 6 października 2021 o 16:40
    Permalink

    Co złego jest w homoseksualiźmie? Jestem hetero mam 2 dzieci i jakoś nigdy mi homoseksualiści w niczym nie zaszkodzili. Tradycjonaliści zakonserwowani w swojej pedofilskiej kłamliwej wierze wszystkim chcą zaglądać do gaci.

    Odpowiedz
  • Pingback: Czy rodzice powinni decydować o płci dziecka po urodzeniu? - PDK news

  • Pingback: Czy Polska powinna przyjąć imigrantów z krajów muzułmańskich? - PDK news

  • 2 września 2021 o 13:13
    Permalink

    Wyobraź sobie, że jesteś na łożu śmierci. Masz dziecko, które bardzo kochasz, niestety poza dzieckiem nie masz nikogo bliskiego, komu możesz powierzyć opiekę nad dzieckiem po Twojej śmierci.
    Pojawia się JEDYNA możliwość i musisz dokonać wyboru tu i teraz.

    Opcja pierwsza, to para heteroseksualna , mają 3 dzieci, Twoje będzie 4. Ojciec alkoholik znęcający się nad swoimi dziećmi i żoną, kobieta nie jest lepsza, bo wszystkie niepowodzenia wylewa na dzieci. Dzieci chodzą do szkoły i mają dobre wyniki w nauce ( do wszystkiego muszą dojść same, brak wsparcia rodziców), w szkole również nie mają lekko ponieważ są wytykane i wyśmiewane przez rówieśników – z powodu ciężkiej sytuacji w domu. Stan finansowy rodziny jest na poziomie klasy średniej. Nie jest to kochająca i troskliwa rodzina, ale wg kanonu to „NORMALNA RODZINA”.

    Opcja druga, para homoseksualna – dwóch kochających się, szanujących mężczyzn, pragnących mieć dziecko, żeby dać mu byt, miłość, radość, dobre wykształcenie. Zrobią wszystko, żeby wychować młodą osobę na dobrego, wartościowego człowieka. Będą uświadamiać, wpierać pomagać, chronić dziecko. Dobrze wiesz, że czasem będzie miało ciężką sytuację z rówieśnikami – wytykanie ojców. Stan finansowy tej pary jest również na poziomie klasy średniej. Jednak kanon mówi, że „NIE JEST TO RODZINA, TYLKO ZWYRODNIENIE”.

    Musisz wybrać jedną z opcji – w które ręce oddajesz dziecko?
    Odpowiedz sobie na to pytanie..

    Odpowiedz
    • 3 września 2021 o 10:26
      Permalink

      A co jeśli w tej homoseksualnej parze jeden typek jest narkomanem a drugi pedofilem?

      Poza tym to nie żaden „kanon mówi”, że rodzinę stanowi kobieta i mężczyzna tylko Konstytucja najjaśniejszej RP 🙂

      Odpowiedz
      • 4 września 2021 o 17:20
        Permalink

        Narkomanem i pedofilem? Pedofili masz najwięcej w kościółku, nie wśród lgbt. Przeprowadzono dziesiątki badań na temat pedofilii i wniosek jest taki, że to zaburzenie rozkłada się w populacji homo i hetero tak samo. To procent populacji hetero i procent populacji homo jest taki sam. Lgbt jest średnio 5% to sam sobie oblicz ile pedofili jest w której grupie zakładając ze 100% to populacja 38mln 😉
        Lepiej sobie zadać pytanie:
        Co jeśli „para” hetero zrobi sobie dziecko, a potem facet zaczyna je molestować? Ile takich przypadków zostanie u nas zgłoszonych służbom a ile zostanie przemilczanych, tak jak pedofilia księży? Ilu księży gwałci dzieci, a potem jest „przenoszonych do innej prafii?”
        Takie pytania są bardziej akuratne tutaj

        Odpowiedz
      • 4 września 2021 o 17:41
        Permalink

        Artykuł 18 nie jest jednoznaczny !
        Homoseksualizm to nie pedofilia !

        Odpowiedz
      • 6 września 2021 o 11:52
        Permalink

        Konstytucja mówi, że związek mężczyzny i kobiety jest pod ochrona RP. Nic nie mówi o zakazie małżeństw homoseksualnych.

        Odpowiedz
        • 10 września 2021 o 22:33
          Permalink

          Bo definiując jasno to określa.

          Odpowiedz
      • 17 września 2021 o 07:23
        Permalink

        Przecież to jest bardzo, bardzo oczywiste – ani narkomani, ani pedofile nie powinni mieć prawa adopcji dzieci… i nie mają. Ale ani jedno ani drugie nie koreluje z orientacją seksualną.

        Odpowiedz
      • 17 września 2021 o 21:16
        Permalink

        Zastanów się co mówiła konstytucja USA w czasach gdy przemijało niewolnictwo. Wasze skostniałe poglądy i umysły też przeminą…

        Odpowiedz
      • 5 października 2021 o 21:09
        Permalink

        Nie ma takiego zjawiska w przyrodzie jak opisana sytuacja w punkcie drugim.

        Odpowiedz
    • 3 września 2021 o 14:49
      Permalink

      Ciekawe, że przyrównujesz parę homoseksualną i ojca alkoholika w zestawieniu. Jest to głupie i jest to strzałem w stopę. Do tego sam fakt, że przywołałeś/łaś przykład tak skrajny jak bycie na łożu śmierci dowodzi tego, że w bardziej naturalnych sytuacjach to już ci mogłoby lekko mówiąc nie wyjść. Jak twierdzisz, że te pary są normalne to zestawiaj je z normalnymi ludźmi w normalnych sytuacjach a nie podawaj ekstremalne przykłady gdzie w sumie druga opcja nie jest wykreowana na dobry wybór tylko na mniejsze zło. A i śmianie się ze złej sytuacji wychodzi tutaj na minus ale nie wspominasz o śmianiu się dzieci ze względu na fakt posiadania dwóch tatusiów/ mam. Naaaaapeeeeewno z tego się nie będą śmiać, gwarantuje … Poza tym co stoi na przeszkodzie, żeby osoba z pary homoseksualnej była alkoholikiem lub miała złą sytuację materialną … co oni wszyscy abstynenci, którzy bardziej niż inni garną się do pracy czy jak ? Jest tyle luk logicznych w tej wypowiedzi, że nie ma co się dziwić temu, że wiele osób odczuwa atak ze strony szerokopojętego lobby LGBT. Robiąc takie zestawienia przypisujecie parom heteroseksualnym same najgorsze cechy nie biorąc pod uwagę waszych. Np. tego, że dzieci z rodzin homoseksualnych są częściej przez rodziców molestowane, że dziwnym trafem częściej w przyszłości deklarują się jako osoby homoseksualne, że nie mają wzorca męskiego bądź żeńskiego w rodzinie co może prowadzić do nieumiejętności poradzenia sobie z niektórymi sprawami lub problemami w rozwoju psychicznym, że częściej popełniają samobójstwa i nie jest to tylko dlatego bo „ktoś je w szkole nawyzywał” tylko chociażby na fakt który przytoczyłem wcześniej. Na koniec, trzeba być tolerancyjnym ale tolerancja to nie ślepa akceptacja wszystkiego. Jak można uznawać za normalnych ludzi, którzy wychodzą na ulice często w skąpych kreacjach wywołując tzw. zgorszenie publiczne i chwalą się tym z kim sypiają. Takich ludzi (chodzi mi tu konkretnie o osoby z przestrzeni publicznej szukające atencji poprzez fakt bycia homoseksualistą a nie o zwykłych homoseksualistów, którzy jak normalni ludzie, żyją sobie ze sobą i to co robią w łóżku tam zostaje) powinno się zamykać i kiedyś zamykano w zakładach psychiatrycznych. Od razu odpowiadam na argument, że „no kiedyś to był faszyzm itp. to co to niby dobrze było”. Fakt, że ustrój ogólnie był zły nie znaczy, że nie miał żadnych dobrych cech.

      Odpowiedz
      • 3 września 2021 o 21:07
        Permalink

        Co tam faszyzm! W demokratycznych krajach w XX wieku za kontakty homoseksualne groziła kara dożywotniego więzienia, np. w Wielkiej Brytanii aż do 1967 r. 😉

        Odpowiedz
    • 4 września 2021 o 08:57
      Permalink

      Małżeństwa ok ale od dzieci daleko to narazenie dzieci na obelgi z strony innych i tez na psyhike…. Ktoz z Was zamiast mamy i taty eoli dwoch tatusiow lub dwie mamy…..

      Odpowiedz
      • 4 września 2021 o 12:38
        Permalink

        Ja wolę. Wole mieć rodziców homoseksualistów, którzy będą kochać mnie i siebie nawzajem niż tych co mam. Gdybym miała wybór, nie zastanawiałabym się długo.
        Wyjaśniając, w mojej rodzinie nie ma patologi, tylko brak zrozumienia. Sytuacja materialna jest w porządku, ale nie interesują mnie pieniądze, tylko zainteresowanie i zdrowa relacja z rodziną. Zapewniam, że posiadanie rodziców homoseksualistów byłaby zdrowsza niż ta co mam. Najwięcej dobrego w życiu dali mi właśnie ci ludzie. Ludzie, bo tak też powinno się ich traktować. Pragnę zauważyć, że Polska jest obecnie w mniejszości w tej kwestii. Co więcej, nie radzi sobie z tym, bo dla większości Polaków, to nie normalne. Mimo, że reszta świata uważa inaczej. Czyli Polska będąca wniejszosci ma rację co do osób LGBT? Czyli ludzie LGBT w Polsce tez mogą mieć rację będąc w „mniejszości”, prawda?
        To jest moje zdanie i każdy ma prawo do posiadania odmiennego, ale też każdy zasługuje na szacunek. Nie chcesz oglądać parad równości? To nie oglądaj, albo zrób coś żeby ci ludzie nie musieli walczyć o swoje prawa. Oni nie walczą dodatkowe prawa dla siebie. Oni walczą żeby być na równi z Tobą. Żeby nie musieć się bać wyjść z partnerem na ulicę, żeby móc celebrować swoją miłość po przez zawarcie związku małżeńskiego. Tak jak każdy inny człowiek.

        Ten komentarz nie ma na celu nikogo urazić, ale bardzo proszę żeby każdy człowiek mający coś przeciwko drugiemu człowiekowi najpierw zapoznał się z tym środowiskiem, porozmawiał z ludźmi, a dopiero później oceniał człowieka, a nie całą społeczność.

        Odpowiedz
        • 5 października 2021 o 21:11
          Permalink

          To się zdecyduj ,albo zdrowe relacje albo para zboczeńców

          Odpowiedz
      • 16 września 2021 o 09:07
        Permalink

        Ja. Jako dziecko najpierw porzucone a potem trafiło na niedojrzałych rodziców adopcyjnych to tak wolałabym dwóch gejów lub dwie lesbijki.

        Odpowiedz
    • 19 września 2021 o 07:17
      Permalink

      wybór skrajny ze skrajnym xD normalnie argument nie do podbicia.
      Skoro juz lezysz na lozu smierci to ile dziecko ma lat? 6 a ty 90 ?
      drugi tepy fakt tej wypowiedzi to – brak jakiejkolwiek rodziny? w sensie jestes jedynym z twojego drzewa rodzinnego a reszta poszla do gazu czy jak xD
      80 % mojej rodziny zjadl rak i to w mlodym wieku ale nadal zostal mi ojciec i siostry czy bracia
      Mame, wojków, ciotki, babcie i dziadków juz ni ma ale bez przesady.
      Poczytac artykuly zwiazkow psychologicznych na ten temat polecam ^^
      Przykro stwierdzajac fakt – Wychowanie dzieci przez Homoseksualne pary maja patologiczny wplyw na rozwoj dziecka czy to wewnetrzny czy zewnetrzy.

      Odpowiedz