Głos rozsądku w polskim show-biznesie. Doda szczerze o koronawirusie i celebrytach!

0 0

Głos rozsądku w polskim show-biznesie. Doda szczerze o koronawirusie i celebrytach!

Dorota Rabczewska, bardziej znana jako Doda, to osoba, której nikomu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Ta lubiana piosenkarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a dziś dodała intrygujący wpis. Skomentowała po krótce obecną sytuację w Polsce, a także wbiła szpilkę… no właśnie, komu? Nie ma sensu pisać komu, aby nie robić tym ludziom reklamy. Kto ma wiedzieć o kogo chodzi, ten doskonale wie. 

”Zrobiłam wspaniały 2 h godzinny spacer w słonecznym parku ,potem poszłam na trening , zjadłam dobry obiad i wzięłam suplementy z mojej własnej linii ,nad którą pracuje dla Was👌🏻Czuje się dziś zajebiście😆. Mimo niektórych irracjonalnych obostrzeń trwających od roku ,nie przestałam ćwiczyć ,podróżować w stronę słońca,dbać o własne zdrowie i stymulować układ odpornościowy. Pewnie dlatego jak złapałam wirusa (🤷‍♀️wszyscy moi znajomi są już po) przeszłam go tak jak każdego innego,a chwile potem wystąpiłam na sylwestra na pełnej petardzie.
I nie robiłam wideo relacji użalając się nad sobą i strasząc swoich fanów.Nie rozumiem dlaczego wszyscy demonizują przechorowaną przez gwiazdy właśnie tę chorobę ,bardziej od innych ,znacznie poważniejszych. nie mam zamiaru dorzucać cegiełki do tego obłędu. Oby mój przykład dał moim obserwatorom powiew spokoju i zdrowego rozsądku.Łapcie słońce !Miłej wiosny🌞 💜” – tak brzmią słowa z Facebookowego i Instagramowego konta Dody. 

 

źródło: www.facebook.com @officialdoda / www.instagram.com @dodaqueen

źródło zdjęcia: www.flickr.com @TV6 News

2 myśli na temat “Głos rozsądku w polskim show-biznesie. Doda szczerze o koronawirusie i celebrytach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook