Ibrahimović zdradził, kogo uważa za najlepszego piłkarza w historii. Zgadasz się z jego zdaniem?

0 0

Ibrahimović zdradził, kogo uważa za najlepszego piłkarza historii. Zgadasz się z jego zdaniem?

Zlatan Ibrahimović na stałe zapisał się w historii futbolu i nie ma zamiaru przestać pobijać swoich rekordów. W tym roku skończy 40 lat, a znając jego charakter i umiejętności, zdobędzie jeszcze niejedną ważną bramkę. W ostatnich latach to Cristiano Ronaldo i Leo Messi zdobyli serca fanów; to pomiędzy tą dwójką rozstrzyga się spór, kto jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Jednak według Zlatana, ani Portugalczyk, ani Argentyńczyk, nie są najlepsi w dziejach.

Ronaldo Luis Nazario de Lima, czyli brazylijski Ronaldo, to według Szweda najlepszy zawodnik w historii. Nie ma w tym nic dziwnego; wielu ekspertów uważa tak samo jak Ibrahimović. 

– Sposób, w jaki się poruszał, w jaki wykonywał kroki, w jaki dryblował. Dla mnie jest najlepszym zawodnikiem w historii piłki nożnej – powiedział Ibrahimović.

Zlatan wielokrotnie podkreślał, że Ronaldo to jego idol z lat młodzieńczych. Jeśli Brazylijczyk nie jest najlepszym, to na pewno jednym z najlepszych zawodników jakich widziała nasza planeta. Niestety karierę niszczył mu nie tylko rozrywkowy tryb życia, ale przede wszystkim ciężkie kontuzje. 

 

źródło: www.sport.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @lana2021

Jedna myśl na temat “Ibrahimović zdradził, kogo uważa za najlepszego piłkarza w historii. Zgadasz się z jego zdaniem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook