Klopp krytykuje swój zespół. Manchester United kandydatem do mistrzostwa Anglii?

1 0

Klopp krytykuje swój zespół.
Manchester United kandydatem do mistrzostwa Anglii?

Wczorajszy mecz Southampton-Liverpool tylko potwierdził, że drużyna Juergena Kloppa może mieć duże problemy z obroną mistrzostwa Anglii. Spotkanie zakończyło się 1-0 dla zespołu, w którym coraz lepiej radzi sobie Jan Bednarek. ”Święci” są jedną z rewelacji tego sezonu, zajmują 6. miejsce w ligowej tabeli.

Menedżer Liverpoolu nie krył zdenerwowania postawą swoich zawodników. Stwierdził, że jego piłkarze wyglądali na zaskoczonych, zwłaszcza na początku meczu. Warto dodać, że obecni mistrzowie Anglii oddali na bramkę rywali zaledwie jeden celny strzał.

– Wyglądaliśmy na zaskoczonych. Początek meczu był fatalny w naszym wykonaniu., Traciliśmy sporo piłek. Powinniśmy to robić znacznie lepiej. Na początku graliśmy w ich grę. Nasze decyzje nie były dobre. Brakowało szybkości, powinniśmy stworzyć więcej sytuacji bramkowych – powiedział w pomeczowym wywiadzie Klopp.

Potknięcie jednych jest szansą dla drugich. Mowa tu o Manchesterze United, który obecnie jest w bardzo dobrej formie. ”Czerwone Diabły” zajmują 2. miejsce; mają tyle samo punktów, co Liverpool i jeden rozegrany mecz mniej. W ostatnich 10 meczach Premier League, Manchester United zdobył 26 punktów, co jest najlepszym wynikiem w spośród wszystkich zespołów w lidze.

Najbliższe mecze będą kluczowe dla układu tabeli i pokażą, czy piłkarze Ole Gunnara Solskjaera mogą poważnie myśleć o mistrzostwie Anglii. Czyżby to miał być w końcu TEN sezon? ”Czerwone Diabły” nie zdobyły mistrzostwa od sezonu 2012/13, co na taki klub jest wynikiem przynajmniej rozczarowującym.

źródło: www.sportowefakty.wp.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @PAUL ROBINSON

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook