”Korzystam z podziemi i spotykam się ze znajomymi”. Aktorka z ”Na Wspólnej” nie zaszczepi się na Covid-19!

0 0

''Korzystam z podziemi i spotykam się ze znajomymi''. Aktorka z ''Na Wspólnej'' nie zaszczepi się na Covid-19!

Nie wszyscy aktorzy, artyści czy celebryci wierzą w pandemię koronawirusa, poddają się jej i żyją jak większość naszego społeczeństwa, czyli w strachu, niepokoju i ciągłej depresji. Niedawno pisaliśmy o Dodzie, która również chce normalnie żyć i to robi (odnośnik poniżej).  

Podobnie jest z Laurą Breszką znaną z występów m. in. w ”Na Wspólnych”. W rozmowie z Interią, aktorka wypowiedziała się o szczepieniach na Covid-19 i ogólnie o całej sytuacji związanej z pandemią w Polsce. 

Staram się żyć tak, jakby tej pandemii nie było. Pracuję, jeżdżę do studia, nagrywam, chodzę na plan zdjęciowy, radzę sobie jakoś, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności. Ogólnie to nie będzie mi koronawirus mówił, jak mam żyć, to jest cytat z czegoś. Korzystam więc z podziemi i spotykam się ze znajomymi, i podczas tych spotkań też zachowujemy środki ostrożności” – powiedziała aktorka.

Jeśli chodzi o szczepienia, Breszka nie ma najlepszych wspomnień z przeszłości w związku z wszelkimi szczepionkami. Boi się powikłań i niepożądanych reakcji poszczepiennych. 

„Podobno szczepionka jest, ale ja nie będę się szczepić. Bo jak miałam taką szczepionkę, bodajże na odrę albo świnkę, jeszcze jak byłam małą dziewczynką, to zareagowałam alergicznie i zachorowałam. To było 21 dni wyjętych z życia, nic nie pamiętam”. 


źródło: www.nczas.com 

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Greenpeace Polska

Jedna myśl na temat “”Korzystam z podziemi i spotykam się ze znajomymi”. Aktorka z ”Na Wspólnej” nie zaszczepi się na Covid-19!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook