Legenda UFC wyrzucona z siłowni za brak maseczki we własne urodziny!

0 0

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za brak maseczki! [VIDEO]

Nie jest tajemnicą, że osoby zdrowe nie powinny używać maseczek; ogólnie same ich noszenie jest bez większego sensu. Taki komunikat wydała nawet Światowa Organizacja Zdrowia (informowaliśmy o tym niedawno; zapraszamy do kliknięcia w żółty odnośnik poniżej). Nawet stan Teksas w USA zrezygnował ze wszystkich obostrzeń (w tym z maseczek), jednak sytuacja z wyrzuceniem Stephana Bonnara z siłowni miała miejsce niestety nie w Teksasie. 

Stephan Bonnar to legenda mieszanych sztuk walki. Zapisał się w Galerii Sław UFC; w tej organizacji występował przez wiele lat. W Wielkanoc postanowił wybrać się do siłowni, do której uczęszczał od 14 lat. W dodatku były to jego urodziny, których jednak nie będzie wspominał najprzyjemniej. Mianowicie: został ze swojego ulubionego gymu wyrzucony! Powód to oczywiście brak maseczki. 

Na nagraniu Bonnar pokazał swój inhalator, który przy nagłych atakach duszności pomoże w niebezpieczeństwie. Takie wziewki stosują ludzie chorzy na astmę, do których były zawodnik MMA się zalicza. 

”Maski nic nie dają. Obudźcie się, ludzie! To bzdury!” – takimi słowami swój film Bonnar zakończył. Słowa te wypowiedział w kierunku osób, które na niego naskarżyły. Jednak kontekst tej wypowiedzi może odnosić się do całego społeczeństwa. 

źródło: www.mma.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @BRMMA

Jedna myśl na temat “Legenda UFC wyrzucona z siłowni za brak maseczki we własne urodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook