Łukaszenko wprost o koronawirusie: ”Pandemia to zasłona, za którą globalni gracze próbują dzielić świat!”

1 1

Łukaszenko wprost o koronawirusie: ''Pandemia to zasłona, za którą globalni gracze próbują dzielić świat!''

Aleksander Łukaszenko już wiele razy wypowiadał się na temat pandemii koronawirusa. Ostatnio również zabrał głos w tej sprawie. Według prezydenta Białorusi obecna sytuacja jest jedynie zasłoną, za którą rządzący tym światem próbują zmienić świat i jego dotychczasowy porządek. Jaki był, taki był, ale jakiś porządek. 

Warto dodać, że sam Łukaszenko przeszedł koronawirusa. Jednak nie miał żadnych objawów i stwierdził, że jest to choroba jak wiele innych. Po prostu Covid-19 nie zrobił na nim żadnego wrażenia. Miało to miejsce w lipcu ubiegłego roku. 

 

Łukaszenko uważa, że ”globalni gracze” chcą destabilizować państwa nie tylko zachodnie, ale również i wschodnie, jak m. in. Białoruś. Tak stało się na przykład jesienią poprzedniego roku.

źródło: www.korwin24.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Тэлеканал Белсат 

3 myśli na temat “Łukaszenko wprost o koronawirusie: ”Pandemia to zasłona, za którą globalni gracze próbują dzielić świat!”

 • 3 maja 2021 o 07:47
  Permalink

  Łukaszenka mówi jeszcze o Białorusi jako państwie?…. Przecież to już jest rosja- celowo małą literą. Ponadto skoro Łukaszenka też uważa Covida za lekką chorobę, to chyba wszyscy antyszczepionkowcy powinni go uznać za swego guru, bo to jest przecież przywódca światowego mocarstwa…

  Odpowiedz
  • 5 maja 2021 o 11:44
   Permalink

   Łukaszenka nie jest i nie będzie moim guru a jestem przeciwnikiem szczepieniu na covid. Próbujesz powiązać ze sobą 2 zupełnie różne rzeczy. Równie dobrze byś mógł powiedzieć że dla wszystkich kochających swoje psy ich guru powinien być Adolf Hitler bo też kochał swojego psa.

   Odpowiedz
  • 15 maja 2021 o 09:21
   Permalink

   Znam przypadki bezobjawowo, objawowe i śmiertelne. Polecam przeczytać artykuł naukowców z Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej o rosyjskiej dezinformacji w Polsce i na Ukrainie. Na 11 stronie są wymienione tematy dezinformacji (m. in. szczepionka). To jest destabilizacja kraju. A jeśli ktoś bezkrytycznie wierzy Panu Braunowi – to przykre, że na mówieniu teorii plaskoziemnych można uzbierać kilka % elektoratu….

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook