Mariusz Pudzianowski stanie przed sądem!

0 0

Mariusz Pudzianowski stanie przed sądem!

W 2018 roku głośno było w Polsce o sprawie Mariusza Pudzianowskiego, który wraz ze swoją ekipą wszedł do hostelu w Andrychowie, którego jest współwłaścicielem i zajął pokoje oraz meble. Mimo że od tego zdarzenia minęły już prawie 3 lata, nadchodzą nowe postępowania i wkrótce popularny ”Pudzian” ponownie stanie przed sądem. 

Dla dokładniejszego wytłumaczenia: Pudzianowski wykręcił zamki, zajął meble i pokoje, które do niego należą. Jednak właściciel budynku, Andrzej Kowalczyk, oskarżył ”Pudziana” o przywłaszczenie cudzego mienia ruchomego. 

– Akt notarialny jest wobec mnie nieważny. Moja była żona sprzedała udziały, ale problem w tym, że sprawa majątkowa jest nierozwiązana – mówił kilka miesięcy po całym zajściu Kowalczyk. 

W ramach działań Pudzianowskiego, Kowalczyk stracił setki tysięcy złotych, ponieważ pokoje, które zajął były strongman nie są wynajmowane. I to właśnie w związku z tym mają pojawić się nowe sprawy sądowe.

 

– Jestem współwłaścicielem tego hotelu. W każdej sprawie sąd przyznaje mi rację. Ten pan działa niezgodnie z prawem; to on ma sprawy w toku, nie ja – komentował w 2018 roku Pudzianowski. 

 

źródło: www.korwin24.pl 

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Tomasz Rospondek

3 myśli na temat “Mariusz Pudzianowski stanie przed sądem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook