Młody mężczyzna ZABITY i ZJEDZONY przez rówieśnika i 12-latkę! Makabryczne sceny!

0 0

Młody mężczyzna ZABITY i ZJEDZONY przez rówieśnika i 12-latkę! Makabryczne sceny!

Niecodziennie można usłyszeć o takiej śmierci, jaka przydarzyła się 22-letniemu mężczyźnie w miejscowości Nowinka w Obwodzie Kaliningradzkim. Zmarły został zabity przez człowieka w podobnym wieku oraz 12-latkę, która prawdopodobnie musiała być partnerką zwyrodnialca. 

Brat ofiary zeznał, że zmarły mężczyzna często zapraszał do domu osoby, których w ogóle nie znał. Niestety trafił na ludzi, którzy nie docenili ”gościnności” gospodarza. Funkcjonariusze policji po wcześniejszy wezwaniu przez mieszkańców, wchodząc do mieszkania zauważyli głowę 22-letniego mężczyzny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owa głowa znajdowała się w piecu. Natomiast na patelni smażyło się mięso, które prawdopodobnie należało do ofiary. Z ustaleń wynika, że organy wewnętrzne zo okolic brzucha i klatki piersiowej zostały wycięte, lecz nie udało się ich odnaleźć.

 

Poza makabrycznym widokiem ciała ofiary, policjanci ujrzeli również młodych oprawców, którzy obecnie znajdują się w areszcie. Najprawdopodobniej zostaną im przedstawione zarzuty morderstwa i kanibalizmu. 

 

źródło: www.4mens.pl 

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Tabitha Staples

Jedna myśl na temat “Młody mężczyzna ZABITY i ZJEDZONY przez rówieśnika i 12-latkę! Makabryczne sceny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook