Nie przyjęła mandatu za brak maseczki i wygrała w sądzie! Nakaz noszenia maseczek jest nielegalny!

2 0

Nie przyjęła mandatu za brak maseczki i wygrała w sądzie! Nakaz noszenia maseczek jest nielegalny!

Powiedzieć, że władza bawi się z nami i nami codziennie to jak nic nie powiedzieć. Beznadziejna polityka rządu sprawia, że ludzie umierają na potęgę i to wcale nie przez koronawirusa, a przez brak dostępu do opieki zdrowotnej. Noszenie maseczek również się nie sprawdza. Nawet Światowa Organizacja Zdrowia stwierdziła, że noszenie maseczek przez osoby zdrowe jest kompletnie bez sensu. Natomiast na niektórych opakowaniach od, jak to lubi mówić część społeczeństwa, kagańców napisane jest, że nie chronią one przed chorobami. 

Niestety większość społeczeństwa słucha rządzących nie mając przy tym własnego zdania i własnych przemyśleń. Jednak są ludzie, którzy walczą z tresurą jak mogą. Nie wiemy, czy Magdalena Wilk jest akurat taką osobą, lecz to właśnie ta kobieta wygrała w sądzie sprawę ws. braku maseczki. 

– Mamy to! Wyczekane, wywalczone, umorzenie postępowania w sprawie braku maseczki za czyn z 2 grudnia 2020 r.! Czyli aktualne na chwilę obecną – napisała w mediach społecznościowych pani Magdalena. 

 

Kobieta przekazała, że sąd w Mińsku Mazowieckim przy umorzeniu sprawy oparł się o dwa argumenty. Przede wszystkim nakaz noszenia maseczki jest niezgodna z konstytucyjną wolnością do poruszania się. Poza tym jakikolwiek nakaz obowiązujący w całym kraju stanowi delegację ustawową; co innego, gdyby nakaz obejmował wyszczególnione obszary. 

źródło: www.4mens.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Mel Gomez

2 myśli na temat “Nie przyjęła mandatu za brak maseczki i wygrała w sądzie! Nakaz noszenia maseczek jest nielegalny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook