Nie tylko Gowin chce segregacji Polaków! Kosiniak-Kamysz również to popiera!

0 0

Nie tylko Gowin chce segregacji Polaków! Kosiniak-Kamysz również to popiera!

Nie jest niczym nowym, że Jarosław Gowin chce segregacji Polaków na zaszczepionych i niezaszczepionych. Potwierdził to już kilka tygodni temu w swoich wypowiedziach. Podobnego zdania jest Władysław Kosiniak-Kamysz, czyli lider Polskiego Stronnictwa Ludowego. 39-letni polityk wystąpił programie ”Gość Wydarzeń” na antenie Polsatu News.

Kosiniak-Kamysz uważa, że rządzący powinni promować szczepienia wśród obywateli. Nie jest jednak zwolennikiem przymusowych szczepień, choć jego wypowiedź wskazywać może, że jest zupełnie odwrotnie. Jak inaczej ocenić człowieka, który powiedział, że kto zaszczepi się na koronawirusa, powinien otrzymać więcej uprawnień? 

– Zaszczepisz się, masz więcej uprawnień. Wolę taki sposób niż odgórny nakaz, bo ten drugi może być nieskuteczny. To będzie zachęta do korzystania z normalniejszego życia niż obecnie – stwierdził lider PSL. 

Być przeciwko przymusowym szczepieniom i jednocześnie pochwalać możliwość większego uprawnienia do korzystania z dóbr publicznych tylko dla zaszczepionych. Czy tylko według nas jedno z drugim się wyklucza?

Co uważasz o twierdzeniu Władysława Kosiniaka-Kamysza na temat byciu przeciwko obowiązkowym szczepieniom i jednoczesnemu pochwalaniu uprawnień do dóbr publicznych tylko dla zaszczepionych?

Created with Perfect Survey

Statystyki – View the results

źródło: www.polsatnews.pl

www.flickr.com @Lukas Plewnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook