Niecodzienne zjawisko nad Suwałkami! Żołnierz uspokaja mieszkańców!

1 0

Niecodzienne zjawisko nad Suwałkami! Żołnierz uspokaja mieszkańców!

Pogoda w Polsce w ostatnim czasie zdecydowanie się poprawiła. Mamy więcej słońca, jest dużo cieplej; po prostu czuć upragnione lato. Gdy niebo jest bezchmurne, wiele osób lubi nocą oglądać świecące się gwiazdy. Do takiej grupy należą trzej mieszkańcy Suwałk, którzy w poniedziałkowy wieczór postanowili wypatrywać rozmaite gwiazdozbiory. To, co zobaczyli, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Jeden z obserwujących wyszukiwał małego wozu. Zobaczywszy go, znalazł na niebie coś jeszcze. Mężczyzna do teraz nie wie, co to tak naprawdę było.

– Zobaczyłem sznur lecących równo po sobie, jak od linijki, samolotów. Tak mi się przynajmniej wydaje, że były to samoloty. Mogły to również być satelity, ale na 99% samoloty. Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Naliczyliśmy ich ponad osiemdziesiąt, lecz nie wiemy jak długo wcześniej te obiekty przemieszczały się – wyjawił jeden z mieszkańców Suwałk. 

Jeśli rzeczywiście były to samoloty, warto zauważyć kierunek ich lotu. Przemieszczały się one bowiem z zachodu na wschód, w kierunku Moskwy. Przynajmniej kilkadziesiąt samolotów lecących sznurem na terytorium Rosji? Czy to nie jest zastanawiające? 

 

Sytuację opanowuje jeden z żołnierzy Suwalskiego Pułku Przeciwpancernego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego pewnie twierdząc, że ”wszystko będzie dobrze”. 

Niedawno podobne zjawisko mogli zaobserwować mieszkańcy Lublina. Jednak wtedy jedynie kilkanaście świateł przemierzało bezchmurne niebo. Natomiast nad Suwałkami obiektów było przynajmniej osiemdziesiąt, a wielce prawdopodobne, że było ich grubo ponad sto. 

 

źródło zdjęcia: www.flickr.com @urloplany.pl 

2 myśli na temat “Niecodzienne zjawisko nad Suwałkami! Żołnierz uspokaja mieszkańców!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook