PILNE! Zabił żonę i molestował dziecko. Spotkała go najwyższa kara!

0 0

PILNE! Zabił żonę i molestował dziecko. Spotkała go najwyższa kara!

Przerażających morderstw i okrucieństw było w historii ludzkości nieskończenie wiele. Sytuacja, o której będzie mowa, nie była najpodlejszych zachowaniem, o jakim można było słyszeć, lecz i tak przyprawi wszystkich o gęsią skórę i strach. Mimo że zbrodnia została wykonana 11 lat temu, dopiero teraz zwyrodnialec doczekał się należytej kary. Kary śmierci. 

David Neil Cox otrzymał zastrzyk z dawką trucizny jako pierwszy od 2012 roku człowiek w stanie w Missisipi w USA. W 2010 roku mężczyzna zastrzelił swoją byłą żonę, która wykrwawiała się przez kilka godzin. W tym czasie trzykrotnie wykorzystał seksualnie swoją 12-letnią pasierbicę na oczach umierającej matki. 

Mimo iż zbrodnia miała miejsce w 2010 roku, zwyrodnialec przyznał się do czynu dopiero dwa lata później. Został natomiast zabity dopiero teraz, ponieważ Missisipi i kilka innych stanów nie miały dostępu do trucizny. Firmy farmaceutyczne zaczęły bowiem ograniczać wyrób zastrzyków przeznaczonych wszelkich wyroków śmierci. Wciąż nie wiadomo z jakiego źródła pochodziła substancja, którą wstrzyknięto w ciało Davida Neila Coxa. 

Poszkodowana pasierbica Kim Cox dziś ma 23 lata. W udzielonym niedawno wywiadzie wyjawiła, że ojczym torturował i molestował ją przez kilka lat. Robił to, gdy matki nie było w domu i groził dziewczynce, że zabije ją, jeśli powie komuś o tym, co dzieje się w domu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook