PiS celowo zakażał Polaków?! Doradca premiera: ”trochę chronić, trochę pozakażać”!

3 2

PiS celowo zakażał Polaków?!
Doradca premiera:
”trochę chronić, trochę pozakażać”!

Prof. Andrzej Horban, czyli główny doradca premiera Mateusza Morawieckiego ds. koronawirusa, stwierdził, że zarażanie Polaków przez PiS w wakacje było celowe. W jakim celu? Po to, aby ”trochę chronić, trochę pozakażać”! 

Horban w ostatnim wywiadzie dla Dziennika Gazeta Prawna oznajmił, iż zbagatelizowanie pandemii w okres wakacyjny było ”poniekąd słuszne”. Warto zaznaczyć, że ze wszystkich partii politycznych, tylko Konfederacja była za wprowadzeniem modelu szwedzkiego, który pozwoliłby gospodarce być w lepszej kondycji niż ma to miejsce obecnie.

 

”Ci, którzy przechodzą chorobę łagodnie, niech się zakażają, bo im więcej przechoruje, tym większa bariera dla wirusa” – powiedział doradca premiera. Poza tym dodał jeszcze, że poluzowanie obostrzeń w okresie letnim było nie tylko słuszne, ale i w pełni świadome. Może się wydawać, że tak, jakby było zaplanowane długo, długo wcześniej.

Nie od dziś wiadomo, że partia rządząca nie ma konkretnego planu na pandemię. Wprowadzany jest tymczasowy model szwedzki po to, aby później zamknąć większość gałęzi gospodarki i wprowadzać nieludzkie restrykcje. Polityka Prawa i Sprawiedliwości w pigułce… 

źródło: www.korwin24.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Piotr Drabik 

2 myśli na temat “PiS celowo zakażał Polaków?! Doradca premiera: ”trochę chronić, trochę pozakażać”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook