Ponowne wydanie bestsellera i powrót do ukochanego klubu. Nadchodzą lepsze dni w życiu Andrzeja Iwana?

0 0

Ponowne wydanie bestsellera
i powrót do ukochanego klubu.
Nadchodzą lepsze dni w życiu
Andrzeja Iwana?

W 2012 roku Andrzej Iwan i Krzysztof Stanowski wydali autobiografię ”Spalony”. Książka odbiła się szerokim echem wśród dziennikarzy i czytelników. Iwan przypomniał o sobie kibicom, którzy mieli okazję oglądać jego poczynania na boisku. Natomiast młodsi kibice mogli poznać jego ciekawą, niekoniecznie przyjemną historię. Były piłkarz opowiedział przede wszystkim o alkoholizmie i próbach samobójczych. 

Iwan gościł u Krzysztofa Stanowskiego w programie Hejt Park na Kanale Sportowym. Obaj panowie jasno stwierdzili, że po wydaniu ”Spalonego”, byłemu Wiślakowi żyło się lepiej, często pojawiał się w roli eksperta telewizyjnego i prasowego. Niestety dawne złe nawyki co jakiś czas powracały. 

Mimo że książka dalej cieszy się dużą popularnością, nie jest łatwo dostępna; właściwie szanse na jej kupno są nikłe. Stanowski postanowił, że wyda ”Spalonego” jeszcze raz, dopisując dodatkowy jeden rozdział. Jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie można spodziewać się premiery, lecz autor wyjawił, że nastąpi to wkrótce. Oby Panu Andrzejowi wraz z wydaniem, przyszły lepsze dni, tak jak miało to miejsce w 2012 roku. 

A powodów ku lepszemu samopoczuciu może być więcej. Polskę obiegła informacja, że Wisła Kraków zatrudniła Andrzeja Iwana jako skauta. W sprawie pomógł nie kto inny jak Krzysztof Stanowski. Szefowie Wisły przystali na pomysł dziennikarza i wyciągnęła do swojego byłego zawodnika pomocną dłoń. Nie od dziś wiadomo, że Iwan ma świetne oko do piłkarzy i pozostało nam tylko czekać, aż sprowadzi do Wisły utalentowanych graczy. 

Jak widać, wszystko idzie ku dobremu. Miejmy nadzieję, że tym razem Andrzej Iwan wyjdzie z tej życiowej batalii zwycięsko, a wspomniane wydanie książki i nowa praca tylko mu w tej walce pomogą. 


źródło: www.spotowefakty.wp.pl

źródło zdjęcia: Andrzej Wiśniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook