Prezenty dla miłośnika podróży.

4 0

Prezenty dla miłośnika podróży.

Zbliżają się Walentynki, po nich Dzień Kobiet, a zanim się obejrzymy – Wielkanoc.
Wielu z nas szuka perfekcyjnego prezentu dla ukochanej osoby. W ostatnim czasie niewątpliwie najlepszym podarunkiem dla fanów podróży byłoby ustanie pandemii i otwarcie granic, jednak na poniższej liście znajdziecie bardziej realne propozycje, które będą cieszyły oko i pobudzały do wspomnień nawet w czasie pobytu we własnym domu.

1. Skarbonka podróżnika.

Jedną z najtańszych propozycji na naszej liście jest skarbonka. Do niej, w zależności od preferencji, możemy wrzucać monety, które pozostały nam po wcześniejszych podróżach lub zbierać środki na kolejne wyprawy. Skarbonki są przeważnie opatrzone grafiką nawiązującą do zwiedzania Świata lub inspirującym hasłem, związanym z przygodą i podróżami.

Najtańsze z nich można znaleźć już za kilkanaście złotych, na przykład w sieciach sklepów TEDi, Pepco lub na Allegro.

  1. Gry tematyczne.

Ciekawą propozycją są gry planszowe, które możemy wykorzystać na okres odpoczynku między podróżami. Planszówki świetnie sprawdzą się na chłodne wieczory lub na spotkania ze znajomymi.

Godnymi polecenia propozycjami są gry z serii „Wsiąść do pociągu” („Ticket to ride”), „Europa w 10 dni”, „Get packing”

.

Ceny wahają się od 60 zł do kilkuset złotych.

  1. Mapa-zdrapka.

Uniwersalny prezent, który będzie również pełnił rolę dekoracyjną. W ofertach sklepów internetowych znajdziemy mapy w różnych rozmiarach, stylach i kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy ich wygląd do danego wnętrza. Dla miłośników podróży po naszym kraju znajdą się również zdrapywane mapy Polski.

Ceny zaczynają się już od kilkunastu złotych (na przykład na Aliexpress), jednak jeśli zależy nam na szybkiej dostawie i lepszej jakości produktu, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 80-150 zł.

  1. Mapy wielkoformatowe przytwierdzane bezpośrednio do ściany.

Wokół mapy możemy zawiesić zdjęcia z podróży, dzięki czemu każde spojrzenie na taką dekorację będzie przywoływało wspaniałe wspomnienia z wypraw.

Sklepy internetowe oferują szereg możliwości. W zależności od preferencji i budżetu możemy wybrać foliową mapę naklejaną (od kilkudziesięciu złotych), mapę korkową, lustrzaną, ze sklejki (około 100-150 zł) lub drewnianą (od kilkuset do kilku tysięcy złotych).

  1. Kalendarz ścienny.

W przypadku tego prezentu możemy pokusić się o stworzenie niepowtarzalnego kalendarza przy użyciu zdjęć wykonanych podczas podróży (na przykład na cewe.pl lub empikfoto.pl) lub skorzystać z gotowych propozycji, dostępnych w sklepach stacjonarnych, kioskach lub na Allegro.

                                                

Ceny wahają się od kilkunastu złotych (za małe, gotowe kalendarze) do kilkudziesięciu złotych (za kalendarze wykonane na zamówienie.

 

Natalia Ilczyszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook