Rzeszowska strefa wolna od lockdownu! Zobacz, jakie atrakcje przygotował mieszkańcom kandydat na prezydenta miasta!

3 0

Rzeszowska strefa wolna od lockdownu! Zobacz, jakie atrakcje przygotował mieszkańcom kandydat na prezydenta miasta!

Wybory na prezydenta Rzeszowa odbędą się już wkrótce, a tymczasem trwa kampania, w której doskonale odnalazł się Grzegorz Braun z Konfederacji. Znany polityk już drugi raz zorganizował #StrefęUśmiechu dla mieszkańców miasta; tym razem z okazji majówki. Nie zabrakło zabaw, atrakcji i, co najważniejsze, uśmiechu biorących udział w wydarzeniu osób!

W #StrefieUśmiechu nie panowały oczywiście żadne obostrzenia, w tym również obowiązek noszenia maseczek czy dystans społeczny. Gwoździem programu okazał się być kurs tańca z innym politykiem Konfederacji, mianowicie Konradem Berkowiczem. 

Poza tym mieszkańcy mogli zjeść watę cukrową przygotowywaną przez samego Grzegorza Brauna oraz z nim porozmawiać. Na najmłodszych czekały m. in. dmuchany plac zabaw, bajkowe maskotki, malowanie twarzy oraz wiele innych gier i zabaw. Była także uliczna piłka nożna i muzyka w na żywo, w tym wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. 

fot. Konfederacja/facebook
fot. Konfederacja/facebook
fot. gospodarkaPodkarpacja.pl
fot. Konfederacja/facebook

Ile procent w wyborach na prezydenta Rzeszowa uzyska Grzegorz Braun?

Statystyki – View the results

źródło: www.facebook.com @Konfederacja

źródło zdjęcia: www.facebook.com @Grzegorz Braun

2 myśli na temat “Rzeszowska strefa wolna od lockdownu! Zobacz, jakie atrakcje przygotował mieszkańcom kandydat na prezydenta miasta!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook