Rzeszowska strefa wolna od lockdownu! Zobacz, jakie atrakcje przygotował mieszkańcom kandydat na prezydenta miasta!

3 0

Rzeszowska strefa wolna od lockdownu! Zobacz, jakie atrakcje przygotował mieszkańcom kandydat na prezydenta miasta!

Wybory na prezydenta Rzeszowa odbędą się już wkrótce, a tymczasem trwa kampania, w której doskonale odnalazł się Grzegorz Braun z Konfederacji. Znany polityk już drugi raz zorganizował #StrefęUśmiechu dla mieszkańców miasta; tym razem z okazji majówki. Nie zabrakło zabaw, atrakcji i, co najważniejsze, uśmiechu biorących udział w wydarzeniu osób!

W #StrefieUśmiechu nie panowały oczywiście żadne obostrzenia, w tym również obowiązek noszenia maseczek czy dystans społeczny. Gwoździem programu okazał się być kurs tańca z innym politykiem Konfederacji, mianowicie Konradem Berkowiczem. 

Poza tym mieszkańcy mogli zjeść watę cukrową przygotowywaną przez samego Grzegorza Brauna oraz z nim porozmawiać. Na najmłodszych czekały m. in. dmuchany plac zabaw, bajkowe maskotki, malowanie twarzy oraz wiele innych gier i zabaw. Była także uliczna piłka nożna i muzyka w na żywo, w tym wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. 

fot. Konfederacja/facebook
fot. Konfederacja/facebook
fot. gospodarkaPodkarpacja.pl
fot. Konfederacja/facebook

Ile procent w wyborach na prezydenta Rzeszowa uzyska Grzegorz Braun?

Created with Perfect Survey

Statystyki – View the results

źródło: www.facebook.com @Konfederacja

źródło zdjęcia: www.facebook.com @Grzegorz Braun

2 myśli na temat “Rzeszowska strefa wolna od lockdownu! Zobacz, jakie atrakcje przygotował mieszkańcom kandydat na prezydenta miasta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook