UEFA twierdzi, że Lewandowski został przekręcony? Ostre słowa Zbigniewa Bońka!

0 0

UEFA twierdzi, że Lewandowski został przekręcony? Ostre słowa Zbigniewa Bońka!

Nie milkną echa gali Złotej Piłki i wygranej Lionela Messiego w tym słynnym plebiscycie. Mimo iż Argentyńczyk zwyciężył, większość piłkarskiego świata uważa, że to rok 2021 należał do Roberta Lewandowskiego. Cóż jednak z tego, skoro to Messi cieszy się ze zwycięstwa, a Polakowi pozostała zabawna nagroda pocieszenia o nazwie ”Najlepszy Napastnik Roku”? Zbigniew Boniek również skomentował wyniki tegorocznej gali i podzielił się, co o całej sytuacji mówią ludzie z UEFY. 

– Prawie wszyscy mówią jasno, że Robert został oszukany. Że, jak to mówią Włosi, go przekręcili. Mnie się wydaje, że jak Robert mógł przegrać, to z kimś innym, ale nie z Messim – powiedział Boniek w Polsacie Sport. 

Dodał również, że ”nikt rozsądny, kto zna się na piłce, nie sądził, że wyprzedzić może go Messi, który w tym roku przespacerował się po boiskach piłkarskich, nic specjalnego nie zrobił, oprócz Pucharu Ameryki”. 

Czy Robert Lewandowski ma jeszcze szanse, by kiedykolwiek zdobyć Złotą Piłkę? Mieszkańcy takich krajów jak Szeszele czy Malediwy nie znają tak dobrze ”Lewego” jak Messiego lub Ronaldo. Wspomniani panowie są globalną marką, chodzącymi ikonami futbolu. Nasz rodak nie jest tak rozpoznawalny na świecie. Zna go cała Europa, ale nie cały glob. Dlatego też wygranie Złotej Piłki może być bardzo, bardzo trudne. 

Czy Robert Lewandowski kiedykolwiek zdobędzie Złotą Piłkę?

Created with Perfect Survey

Statystyki – View the results

źródło: www.sportowefakty.wp.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @Euro Tickets2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook