Wolność słowa to fikcja! Znany lekarz zablokowany na Twitterze za krytykowanie lockdownu i strategii rządu!

0 0

Wolność słowa to fikcja! Znany lekarz zablokowany na Twitterze za krytykowanie lockdownu i strategii rządu!

Zablokowywanie a nawet usuwanie kont z mediów społecznościowych osób, które w jakikolwiek sposób krytykują rząd i jego działania w związku z koronawirusem, jest na porządku dziennym. Wielokrotnie pisaliśmy o takich procederach i pewnie jeszcze nie raz o tym będziemy informować. 

Tym razem ofiarą został dr Paweł Basiukiewicz, który wielokrotnie wypowiadał się o strategii rządu w walce z koronawirusem. Poruszał temat szczepionek, maseczek czy nieludzkich obostrzeń. Jak Twitter uargumentował decyzję o zawieszeniu konta Basiukiewicza? Znany lekarz miał naruszyć standardy dotyczące nadużyć i nękania. Kogo miałyby te wypowiedzi obrazić? Podobno każdy może mieć swoje zdanie na dany temat i je głośno wyrażać. Podobno…

Dr Paweł Basiukiewicz otwarcie daje do zrozumienia, że szczepionki powinny być dobrowolne, a osoby niezaszczepione nie powinny mieć w związku z tym żadnych nieprzyjemności. Poza tym krytykuje partię rządzącą odnośnie obostrzeń i zamykania wielu sektorów gospodarki oraz szkół. Poza tym przypomina o niepotwierdzonej skuteczności maseczek, jest oczywiście przeciwnikiem obowiązkowości ich noszenia. 

źródło: www.medianarodowe.com

źródło zdjęcia: www.flickr.com @EFF Photos 

 

2 myśli na temat “Wolność słowa to fikcja! Znany lekarz zablokowany na Twitterze za krytykowanie lockdownu i strategii rządu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook