Znamy kolejną walkę na Fame MMA. Ciekawe zestawienie!

1 0

8. gala federacji Fame MMA odbędzie się 21 listopada; wszystko wskazuje na to, że bez publiczności. Jak na razie znamy nazwiska 12 zawodników, którzy zmierzą się za ponad miesiąc w Łodzi. Najświeższym zestawieniem jest pojedynek dwóch raperów. Wczoraj federacja ogłosiła, że ”Sobota” zmierzy się z ”Filipkiem”. Pomiędzy panami nie ma jak na razie złej krwi i raczej nie zapowiada się, żeby było inaczej.

”Filipek” to raper wywodzący się z bitew freestyle’owych. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych freestyle’owców w Polsce. Od kilku lat wydaje płyty i utwory w wytwórni QueQuality. ”Sobota” z kolei to raper z bogatą twórczością, znany na polskiej scenie od kilkunastu lat. W ostatnim czasie zrobiło się wokół niego sporo szumu z powodu konfliktu z innym raperem, ”Jongmenem”.

”Filipek” już od dłuższego czasu chciał zmierzyć się z ”Sobotą”. Młody raper tłumaczył to tym, że razem z ”Sobotą” mają podobne warunki fizyczne. Dla ”Filipka” będzie to 3. pojedynek w Fame MMA. W debiucie przegrał z ”Rybą”, natomiast w drugiej walce pokonał ”Tomba”.

Na ten moment tak prezentuje się karta walk:

Kacper Blonsky – Marcin Dubiel
Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński – Marcin ”El Testosteron” Najman
Filip ”Filipek” Marcinek – Michał ”Sobota” Sobolewski
Amadeusz ”Ferrari” Roślik – Maksymilian ”Wiewiór” Wiewiórka
Paweł ”Tybor” Tyburski – Gabriel ”Arab” Al-Sulwi
Piotr ”Szeli” Szeliga – Piotr ”Bestia” Piechowiak

źródło: www.fansportu.pl

źródło zdjęcia: www.flickr.com @George Lou

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook